Wzrost 1200% ataków nożem po napływie imigrantów.Niemcy

Wzrost ataków z użyciem noża po napływie imigrantów.

Napływ imigrantów do Niemiec towarzyszył wybuchowi przestępstw z użyciem noża, donosi biuletyn G2 Josepha Faraha.

Koeren Kern z Gatestone Institute, stworzył listę takich incydentów.

„W ostatnich miesiącach ludzie uzbrojeni w noże, siekiery i maczety sprowadzili dewastację do wszystkich 16 landów w Niemczech” – powiedział.

„Noże są używane nie tylko do przeprowadzania ataków dżihadystów, ale także do popełniania zabójstw, rozbojów, najazdów domowych, napaści na tle seksualnym, zabójstw honorowych i wielu innych rodzajów przemocy.”

Powiedział, że przestępstwa z użyciem noża „miały miejsce w parkach rozrywki, na ścieżkach rowerowych, hotelach, parkach, placach publicznych, komunikacji publicznej, restauracjach, szkołach, supermarketach i dworcach kolejowych.”

W przeglądzie policyjnych ksiąg zatrzymań i innych źródeł znaleziono przypadkowe i niesprowokowane ataki na nieznajomych.

 

Raport Kerna powiedział, że rok 2017 jest „na dobrej drodze, aby stać się rekordowym rokiem dla zbrodni i przestępstw z użyciem noża: Policja zgłosiła ponad 3 500 zbrodni z nożem w okresie od stycznia do października 2017 r., w porównaniu z około 4000 zgłoszonych przestępstw w ciągu całego 2016 r. – a tylko 300 w 2007 r. . „

Ogólnie rzecz biorąc przestępstwa z użyciem noża w Niemczech wzrosły o ponad 1200 procent.

Kern powiedział, że policja często nie zgłasza przemocy z użyciem noża. Kiedy to robią, przypadki takie nazywane są „izolowanymi” atakami, a raporty rutynowo usuwają narodowość sprawców.

 „Epicentrum przemocy z użyciem noża w Niemczech jest Berlin, gdzie niektóre obszary są obecnie bardzo niebezpiecznymi dzielnicami.

W Neukölln i innych dzielnicach z dużymi wspólnotami imigrantów, dźgnięcia nożem stały się codziennością.

Według berlińskiej gazety Morgenpost, migranci byli odpowiedzialni za co najmniej 45 procent przestępstw popełnionych w stolicy Niemiec w 2016 roku „- powiedział.

Katarzyna Cz

 

20 listopada 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Crime

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*