Już piąte morderstwo w ciągu miesiąca w Berlinie

Już piąte morderstwo w ciągu miesiąca w Berlinie

To już piąta ofiara w stolicy Niemiec w ciągu kilku tygodni, po tym jak w czwartek po południu zostały znalezione zwłoki w Heiligensee.

W ciągu ostatnich czterech tygodni już pięć osób zostało zamordowanych w Berlinie.

Ostatnia sprawa dotyczy przypadku w Heiligensee, gdzie zostało odkryte ciało 19-letniej ofiary. Podejrzany został aresztowany. Tło przestępstwa jest nadal w dużej mierze niejasne. Niemniej, policja zakłada, że doszło do zabójstwa. Pewność ma przynieść autopsja.

W drugim przypadku sprawa jest wciąż nierozwiązana. 43-letni mężczyzna zmarł z powodu odniesionych obrażeń na miejscu.

Prawdopodobnie z powodu uderzenia przez dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy przygotowali na niego zasadzkę.

W trzecim przypadku, 34-latek zmarł w wyniku obrażeń górnej części ciała, do których doszło we wczesnych godzinach porannych 14 maja w parku Friedrichshain.

Dramatyczne sceny rozegrały się tam w niedzielę rano.

Wezwana na miejsce policja i ratownicy, natychmiast zaczęli reanimować mężczyznę. Prawie godzinę próbowali przywrócić mu życie, ale bez skutku. Po sprawcach do tej pory nie ma śladu.

Tajemnicze jest czwarte brutalne morderstwo, do którego doszło w dniu 25 kwietnia w Kaulsdorfer. Postradała tam życie 45-latka w wyniku ataku na jej szyję, jak to zostało sformułowane przez policję.

O popełnienie tego morderstwa podejrzany był jej partner, który zniknął po zbrodni. Pieszy znalazł ciało w dniu 15 maja.

 

Klaudia S.

19 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polonia w Berlin

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*