Brutalny gwałt na 50-letniej kobiecie w Lipsku, szukają sprawcy

Brutalny gwałt na 50-letniej kobiecie w Lipsku, policja ostrzega i szuka sprawcy

 

50-letnia kobieta została pobita, a następnie brutalnie zgwałcona przez nieznanego mężczyznę o wyglądzie śródziemnomorskim. Stan ofiary był na tyle poważny, że musiała przejść niezwłoczną operację.

Do tego brutalnego aktu doszło w Lipsku, kiedy 50-latka biegała. Z uwagi na to, że wciąż nie udało się znaleźć gwałciciela, policja zaleca mieszkańcom, aby zachowali najwyższą czujność.

Podczas dnia w miniony czwartek w parku w centrum Lipska, 50-latka, która wówczas biegała, została zgwałcona tak brutalnie, że musiała zostać natychmiast przewieziona do szpitala i przejść operację, poinformowały służby.

Teraz funkcjonariusze policji ostrzegają, aby zachować szczególną czujność. Bowiem tak brutalnego ataku nie było w mieście od dłuższego czasu, poinformował rzecznik policji w sobotę.

Obecnie prowadzone jest dochodzenie mające na celu ujęcie gwałciciela. Tym samym policja poprosiła o pomoc ze strony społeczeństwa.

Poszukiwany sprawca jest w wieku około 25 do 35 lat. Zgodnie z opisem ofiary, jest to mężczyzna typu śródziemnomorskiego z ciemnymi, krótkimi włosami, zaniedbaną brodą i krępą postawą ciała, powiedział rzecznik policji.

Sprawca gwałtu rozdarł ubranie ofiary, zaciągnął ją w pola i tam zgwałcił. Ponadto 50-latka została tak poważnie pobita, w tym w twarz, że musiała przejść operację.

Śledczy badają teraz powiązania tego gwałtu do dwóch innych przypadków molestowania seksualnego w pobliżu obecnego miejsca zbrodni. Obydwa przypadki zostały dopiero teraz zgłoszone.

Niestety nie jest możliwie sporządzenie opisu sprawców tych ataków, ponieważ oba zostały przeprowadzone z tyłu.

Lipska policja, która rozpoczęła dochodzenie, prosi o kontakt wszystkich potencjalnych świadków, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat sprawcy lub sprawców.

Możliwy kontakt jest pod numerem telefonu (0341) 966 4 6666th

Klaudia S.

 

7 września 2017

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*