Brutalny atak do nieprzytomności na 17-latku na przystanku Berlin

 

Brutalny atak do nieprzytomności na 17 latku na przystanku w Berlinie

 

Brutalny atak w dzielnicy Berlina Schöneberg. 17-letni chłopak został pobity w środę w nocy do nieprzytomności, a następnie okradziony na przystanku autobusowym.

Czterech do sześciu nieznanych młodych napastników kopało i uderzało 17-latka, głównie w okolicę głowy oraz tułowia. W wyniku tego brutalnego ataku stracił on przytomność.

Jak ogłosiła policja, ofiara czekała do godziny 23.30 z osobą towarzyszącą na jednym z przystanków autobusowych w berlińskim Schöneberg. Kiedy jego towarzysz wsiadł do autobusu, 17-latek został nagle zaatakowany przez grupę młodych mężczyzn.

Nastolatkowi zadano wiele ciosów i kopnięć w okolicach głowy i tułowia.

Następnie upadł on na ziemię i najwyraźniej stracił przytomność.

Gdy 17-latek leżał na ziemi, napastnicy wyjęli pieniądze z jego kieszeni.

Kiedy towarzysz zaatakowanego zauważył, że doszło do ataku, natychmiast opuścił autobus i pobiegł do przyjaciela. Sprawcy w tym czasie uciekli.

Na miejscu natychmiast zjawiły się służby ratunkowe, które udzieliły pomocy poszkodowanemu. Konieczne było zabranie go na leczenie ambulatoryjne do szpitala.

Obecnie prowadzone jest dochodzenie. Berlińska policja prosi wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informację w tej sprawie o zgłaszanie się.

Ponadto zwracają uwagę, aby zachować ostrożność, bowiem sprawcy mogą być niebezpieczni.

Klaudia S.

5 lipca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polonia w Berlin

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*