Wielka ilość fałszywych banknotów euro w Niemczech.

Wielka ilość fałszywych banknotów euro w Niemczech.

 

Liczba fałszywych banknotów euro rośnie w Niemczech, mówi Bundesbank.

Niemieckie władze bankowe skonfiskowały fałszywe banknoty o wartości 1,6 miliona euro w pierwszej połowie 2019 roku

Z czego większość to 50 banknotów. Bundesbank oferuje bezpłatne szkolenia online w zakresie wykrywania fałszywych środków pieniężnych.

W Niemczech krąży około 27 600 fałszywych banknotów o fałszywej wartości nominalnej około 1,6 mln EUR (1,8 mln USD), podał bank w oświadczeniu prasowym.

To wzrost o 2,5% w drugiej połowie 2018 roku.

Przewodniczący niezależnego banku centralnego Niemiec Johannes Beermann powiedział w centrali Bundesbanku we Frankfurcie: „Na każde 10 000 osób mieszkających w Niemczech przypada około siedmiu fałszywych banknotów”.

 

Według badaczy banknot 50 € stanowił 65% wszystkich fałszerstw w pierwszej połowie 2019 roku.

Wzrosła również liczba fałszywych monet, do około 19 800 w pierwszej połowie 2019 r., co stanowi znaczny wzrost w stosunku do 16 100 w drugim półroczu 2018 r.

Bundesbank powiedział, że oferuje bezpłatne szkolenia w zakresie wykrywania fałszywych środków pieniężnych „zainteresowanym stronom”.

Znalezione obrazy dla zapytania euro 50

Agnieszka W

 

27 lipca 2019

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

  1. Hejka, mam 28 lat 159 cm wzrostu 54 kg wagi. Szukam mężczyzny w każdym wieku, z którym będę mogła spotkać się na szybki seks. Nie oczekuję pomocy finansowej ani zobowiązań tylko luźnej atmosfery i higieny osobistej.Jeśli byłbyś chętny na spotkanie odezwij się do mnie na http://ero-date.pl/ mam tam nick xAnnax napisz a zobaczysz moje nagie fotki i ustawimy się na seks u mnie czy u ciebie lub w hotelu. Do Zobaczenia :*