Uwazaj , za krytyke migracji zostaniesz skazany

Uwazaj , za krytyke migracji zostaniesz skazany

 

Wiodący eurodeputowany Marcel de Graaff ostrzegł obywateli UE, że mogą zostać „uwięzieni” za krytykowanie polityki migracyjnej, jeśli zostanie zastosowana nowa umowa ONZ.

Globalne porozumienie ONZ dotyczące bezpiecznej, uporządkowanej i regularnej migracji ma na celu uczynienie z imigracji uniwersalnego prawa człowieka.

Eurodeputowany Marcel de Graaff powiedział: 

„Chciałbym powiedzieć kilka słów na temat globalnego porozumienia dotyczącego migracji. 10 i 11 grudnia odbędzie się międzynarodowy kongres w Marrakeszu w Maroku. Kraje uczestniczące są zobowiązane do podpisania tej umowy i mimo że ta wspólna umowa nie jest wiążąca, nadal powinna być ramami prawnymi, w których kraje uczestniczące zobowiązują się do tworzenia nowych przepisów. „Jednym z podstawowych elementów tej nowej umowy jest rozszerzenie definicja mowy nienawiści.

„Porozumienie chce kryminalizować mowę migracyjną. Krytyka migracji stanie się przestępstwem„Media, które dopuszczają krytykę migracji, mogą zostać zamknięte.

Oznacza to, że migracja jest prawem człowieka, więc w efekcie niemożliwa będzie krytyka przyjmowanej przez panią Merkel polityki imigrantów bez narażania się na uwięzienie w związku z szerzeniem nienawiści. „

W 2015 r. Angela Merkel naciskała na politykę migracji otwartych drzwi w całej UE. Krytycy stwierdzili, że ruch ten był motywowany potrzebą Niemiec zwiększenia siły roboczej o co najmniej milion osób.

Dokument ten jest „umową międzyrządową negocjowaną, przygotowaną pod auspicjami Organizacji Narodów Zjednoczonych, obejmującą wszystkie wymiary migracji międzynarodowej w sposób całościowy i kompleksowy”.

Jedna z „przewodnich zasad” tego dokumentu wymaga „podejścia całościowego społeczeństwa” do promowania masowej migracji, w tym roli mediów.

Rządy są proszone o „promowanie niezależnej, obiektywnej i jakościowej sprawozdawczości … i zatrzymanie alokacji środków publicznych lub wsparcia materialnego w mediach, które systematycznie promują nietolerancję, ksenofobię, rasizm i inne formy dyskryminacji wobec migrantów”

Znana wolnosc slowa , krytyki juz niedlugo zostanie ograniczona a ty mozesz zostac skazany.

 

1 grudnia 2018

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*