Terroryści jeżdżą po Europie a służby nie wiedzą. Winny Tusk i Junker

Terroryści jeżdżą po Europie a służby nie wiedzą. Winny Tusk i Junker

 

Policja w Katalonii zidentyfikowała Younesa Abouyaaqouba jako prawdopodobnego kierowcę vana, który w ubiegłym tygodniu zabił 13 osób na Ramblas w Barcelonie.

Abouyaaqoub to 22-letni marokański mieszkaniec północnego miasta Ripoll.

Siły bezpieczeństwa rozpoczęły operację na północy Katalonii, a zwłaszcza wzdłuż granicy z Francją. Prezydent Form stwierdził, że nie ma dowodów na to, że Abouyaaquoub opuścił region, ale powiedział, że władze współpracują z innymi rządami, ponieważ on szukał uchodźców „we wszystkich krajach europejskich”.

Francuskie media donoszą, że samochód używany przez pięciu terrorystów w drugim ataku w nadmorskim mieście Cambrils został widziany w pobliżu Paryża kilka dni wcześniej. Według źródeł dochodzeniowych samochód nie był ani wynajmowany, ani nie został ukradziony i został złapany przez szybką kamerę w Essonne, na południe od Paryża.

Grupa mężczyzn przeprowadziła serię „podejrzanych” podróży do Francji.

Okazało się również, że  podejrzany o ataki terrorystyczne w Barcelonie często podróżował do Belgii i był w kraju na trzy miesiące przed zamachem w Brukseli w ubiegłym roku.

Policja stara się ustalić, czy Abdelbaki Es Satty, który uważa się, że zradykalizował młodszych członków, która zaatakowała Las Ramblas i Cambrils, była zaangażowana w zamachy na ISSI w porcie lotniczym w Brukseli i na stacji metra, która 22 marca 2016 roku gdzie zmarło 32 osób.

Odkrycie to stwarza możliwość połączenia między hiszpańską komórką terrorystyczną a dżihadystami, którzy przeprowadzili ataki w Brukseli, a którzy również byli odpowiedzialni za okrucieństwami z listopada 2015 r. w Paryżu.

Szwajcarska policja potwierdziła w niedzielę, że co najmniej jeden z napastników, których nie wymienili, pojechał do Zurychu pod koniec ubiegłego roku.

Moussa Oukabir, 17, Mohammed Hychami, 23 i Said Aallaa, 19, wszyscy pochodzenia marokańskiego, zostali oficjalnie uznani za jednego z zabitych napastników.

Pozostałych dwóch napastników zostało nazwane przez hiszpańską prasę jako Omar Hychami, brat Mohammeda i Houssaine Aouyaaquoub, która przypuszczalnie jest członkiem rodziny Younes Aouyaaquoub.

Katalońscy detektywi pracują nad teorią, że Es Satty i inni członkowie komórki zostali zabici w pośpiechu w domu w mieście Alcanar w środę, podejrzewa się iż komórka terrorystyczna przygotowywała atak z materiałami wybuchowymi.

Jednym słowem terroryści latają i jeżdżą po Europie i nikt nie wie co się dzieje , dopiero wychodzi na jaw wszystko gdy dojdzie do zamachu i zginął ludzie

. To pokazuje jak Unia Europejska jest „goła” przez otwarte granice jakie zrobił Tusk i Junker . Otworzyli zewnętrzne granice Unii bez kontroli i wjechali ludzie których służby w ogóle nie znają a są terrorystami. Wśród matek z dziećmi i ludźmi którzy są uchodźcami wjechali i terroryści za to Junker i Tusk powinni stanąć przed Trybunałem w Hadze. Było już około 10 zamachów i zginęło wielu ludzi.

Oto jakie mieliśmy zamachy za rządów Tuska i Junkera i za ich decyzję złamania prawa.

7 styczeń 2015 – Zamach w siedzibie tygodnika „Charlie Hebdo” w Paryżu – atak terrorystyczny– który miał miejsce 7 stycznia 2015 roku w siedzibie magazynu satyrycznego „Charlie Hebdo”. W zamachu zginęło 12 osób. Rozpoczął on serię kilku ataków terrorystycznych, które miały miejsce do 9 stycznia.

13 listopad 2015 – Ataki w Paryżu – w krótkim odstępie czasu doszło do trzech eksplozji i sześciu strzelanin. Eksplozje miały miejsce przy Stade de France w północnej części Saint-Denis. Najkrwawszy atak miał miejsce w teatrze Bataclan. Zamachowcy wzięli zakładników i starli się z policją. Policja przypuściła szturm teatru. Zginęło 137 osób], w tym 87 w Bataclan.Ponad 300 zostało rannych, z czego 99 osób jest w ciężkim stanie.

14. luty 2015 Kopenhaga, Dania – Pierwsza strzelanina miała miejsce w kawiarni, w której odbywała się organizowana przez Larsa Vilksa debata pod hasłem „Sztuka, bluźnierstwo i wolność ekspresji” w kawiarni Krudttønden. Zginał jeden z uczestników debaty, a trzech policjantów zostało rannych. Druga strzelanina nastąpiła przed synagogą. Ranne zostały trzy osoby, z których jedna zmarła w szpitalu. Do trzeciej, ostatniej strzelaniny doszło obok dworca Nørrebro. Napastnik otworzył ogień do policjantów i po krótkim czasie został przez nich zastrzelony.

Styczeń 2015 –  Szwecja pracownik socjalny 20 letnia młoda piękna kobieta zabita nożem.

Marzec 2015 -Bruksela wybuchy bomb 37 osób zabitych – 170 rannych w tym 90 stan krytyczny.

14 July 2016 – Zamach w Nicei –  Zamachowiec ciężarówką potrącił osoby spacerujące po Promenadzie. (Promenade des Anglais). W wyniku zamachu zginęło 87 osób w tym zamachowiec, a ponad 200 osób zostało rannych (w tym 52 przebywały na oddział intensywnej terapii ).

19 Grudzień – żałoba POLSKA – Polski kierowca zabity tylko po to aby porwać ciężarówkę i zabić inne osoby.  W sumie 12 osób zabitych i 50 rannych .

Zamach w Manchester – 22 maja terrorysta zdetonował bombę na zakończenie koncertu. Zginęło 22 osób 120 rannych niektórzy nigdy nie odzyskają zdrowia.

Atak w Londynie zabito 7 osób 48 rannych- w sobotę biała furgonetka zaatakowało pieszych na londyńskim mostku około godziny 22:00 a potem trzech mężczyzn zaatakowało ludzi na pobliskim rynku w Borough Market. Policja powiedziała, że ​​trzej mężczyźni nosili fałszywe kamizelki bombowe. 

Oto on w Barcelonie, który dokonał ataku

 

Katarzyna Cz.

21 sierpnia 2017

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*