Szykuj Polski paszport na stempel. Będą wizy do UK, dowód nieprzydatny

Szykuj Polski paszport na stempel. Będą wizy do UK, dowód nieprzydatny

 

Już wiadomo że Wielka Brytania wychodzi z Unii Europejskiej na milion procent.

Nikt i Nic nie zatrzyma tego procesu.

Sama Pani May mówi że Brexit będzie w marcu i jest demokratyczna decyzja.

Czy bedzie umowa z Unia Europejską pewnie nie a jeśli będzie dużo nie zmieni gdyż to Unia Europejska musi nałozyć cła na produkty z Wielkiej Brytanii.

Oczywiscie kraje Unii Europejskiej nie chcą tych ceł ale muszą je nałożyć ponieważ Idea brexitu opiera sie na tym iż Wielka Brytania zmienia gospodarkę na Globalną i będzie podpisywała umowy z krajam z całego światu a przede wszystkim z krajami byłego Imperium Brytyjskiego.

 

Dlatego Bruksela musi nałozyć cła jeślili tego nie zrobi Tesco, Asda czy inne firmy otworza tanią produkcję np. w Bangladeszu w Indiach czy gdzieś indziej przywiezą do swoich sklepów na półki z naklejkami z UK i sprzedadzą bardzo tanio kładąc „na plecy” firmy produkcyjne w UE. 

Nas interesują sprawy polonii. 

Wiemy że Wielka Brytania opuszcza UE także dlatego aby zatrzymać olbrzymia emigrację do UK za zasiłkami na rodziny, dlatego szef Home Office powiedział że będa wizy roczne do pracy dla prac niewykwalifikowanych czyli sprzątanie, malowanie, rolnictwo, fabryki , po roku wyjedziesz na rok do swojego kraju na odpoczynek i znów przylecisz.

Osoby które skończyły studia będą musiały znaleśc pracę za 20 000 do 30 000 funtów – jest to ustalane dopiero.

Wizy wiadomo to stempel lub znaczek do paszportu- dlatego pamietaj jesli podózujesz do Wielkiej Brytanii czy na Giblartal musisz mieć paszport, dowód Polski nie da tobie wjazdu.

Przemowienie szefa Home Office – czas na filmie 6.50 minuta do 7.10 że nie wiedziesz do Wielkiej Brytanii na dowodzie osobistym.

.

Konrad W

 

18 stycznia 2019

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*