Szaleniec strzelał do 4-letniego dziecka na placu zabaw w Dusseldorfie

Szaleniec strzelał do 4-letniego dziecka na placu zabaw w Dusseldorfie

 

 

Policja poszukuje mężczyznę, który oddał kilka strzałów w kierunku dziecka przebywającego na placu zabaw w Dusseldorfie.

Do tego szokującego zdarzenia doszło w sobotę. Mężczyzna prawdopodobnie z wiatrówki, oddał sześć strzałów w 4-letnią dziewczynkę, która miała w tym czasie założony kask na głowie. Dziecko cudem zostało nietknięte.

Rodzice złożyli zawiadomienie na policję. Rzecznik policji Andre Hartwich potwierdził: „Zaraz po tym, jak otrzymaliśmy od rodziców zgłoszenie o tym incydencie, zostało podjęte w tej sprawie odpowiednie dochodzenie”.

 

Zrozpaczony ojciec napisał na Facebooku:

Ktoś 6 razy strzelił w kask mojej córki. Prawdopodobnie z zamiarem poważnego skrzywdzenia. Jesteśmy zszokowani i bardzo źli. Złożyliśmy skargę przeciwko temu szaleńcowi. Chcę, żeby zgłosił się on na policję. Dochodzenie przeciwko niemu zostało już wszczęte.

Policja bada obecnie sprawę i próbuje ustalić, w jaki sposób doszło do dziur w kasku, a także jaki w rzeczywistości pistolet został użyty oraz skąd mógł on zostać zdobyty przez mężczyznę, który rzekomo oddał strzały do dziecka.

Do czasu zakończenia śledztwa, warto zachować szczególną ostrożność zwłaszcza w odniesieniu do dzieci, bowiem sprawca może być nieobliczalny.

Klaudia S.

26 czerwca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polonia w Dusseldorf

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*