„Srebrne świnie” czyli o co chodzi z wierzowcami Kaczyńskiego

Srebrne świnie czyli o co chodzi z wierzowcami Kaczyńskiego

 

Oto dwóch męzczyzn ciekawie i dokladnie wyjaśniają ludziom o co chodzi w aferze PISu z Wierzowcami.

Ciekawe informacje podają, że Kaczyński który pochodzi z Porozumienia Centrum – to Partia przed PIS miała wielkie długi i państwo im umorzyło długi – natomiast skarbówka Kaczyńskiego biega i zamyka ludzi do więzienia za niezaplacenie VATU choć Vat .

Okazuje się ze Kaczyński mówi – że musi wygrać wybory aby zbudować wierzowce, mówi także że Patryk Jaki musi wygrać wybory w Warszawie bo Kaczyński nie może dostać pozwolenia na wybudowanie wierzowców na 90 metrów.

Kaczyński został nagrany na spotkaniu oraz  Grzegorz Jacek Tomaszewski –  jest on kuzynem Kaczyńskiego – jest on w radzie nadzorczej spółki Srebrna – jest także Prezesem Forum który jest zależna od Srebrnej  – ale  wydaje Gazete Codziennie …która reklamuje Sakiewicz a On wział 7 milionów złotych na portal internetowy o Puszczy.

Co mówia panowie na filmie„Swinie” walczą tylko o koryto , to powtórka afery Rywina – To nie chodzi o Polske nikt nie walczy ani jedna ani druga strona ( teraz wiadomo dlaczego Kaczyński już nie mówi nic o Smoleńsku, czemu wywalił proamerykańskiego Macierewicza ). Panowie mówią także że była myśl aby wyprowadzić pieniadze spółki Srebrna na Cypr gdzie jest raj podatkowy.

 

Jakie jest rozumienie PIS o wolności – nie zmienią przepisów budowlanych dobrych dla wszystkich Polaków ale zmienimy Prezydenta Miasta w tym przypadku Warszawy Waltz na Patryka Jaki i będzie mozna było nam budować swoje Wierzowce !!! – podaja panowie na filmie

W Polsce bieda, ludzie uciekaja z kraju, Rza PIS utrzymuje wysoki VAT, podatki, ZUS a Kaczyński chcę budować wierzowce za miliard. – mówia panowie 

Polecamy PRAWDE O KACZYŃSKIM I PISIE – zobaczyć od minuty na filmie 8.45 

 

Konrad W

 

1 lutego 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*