Praca dla opiekunki 1700 euro na miesiąc

praca

Praca dla opiekunki 1700 euro na miesiąc

 

Reprezentuję Polsko-Niemiecką Firmę Pflegehelden. 

Mam do zaproponowania ofertę Pracy dla Pań i Panów, na stanowisku Opiekunki/Opiekuna do osób starszych. Z podstawowym i komunikatywnym językiem niemieckim na terenie całych Niemiec.

Zarobki 1200€-1700€ netto miesięcznie plus profity. Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, niemiecka umowa o pracę (rejon Hamburga), współpraca na działalność gospodarczą. Umowa o pracę może być podpisana po tym, jak Opiekunka/Opiekun przepracuje 30 dni. Dlatego na początek proponujemy umowę zlecenie, żeby sprawdzić, czy dany kandydat/kandydatka, będą chcieli współpracować z naszą firmą.

W naszej ofercie znajdują się również liczne świadczenia i bonusy. Oferta dla Par stanowi dodatkowe zagadnienie w danym momencie, dlatego wymaga konsultacji. Tak samo, jak Berlin wchodzi w rejon naszych ofert pracy, jako Niemiecko-Polska firma dysponujemy ofertami w całych Niemczech.

Każdego dnia dysponujemy nowymi ofertami pracy. Dlatego warto wziąć pod uwagę naszą ofertę? Bo jest jasna, legalna i przejrzysta! Co nas cechuje? 10 lat obecności na rynku Niemieckim od 2016 roku w Polsce. 40 filii w Niemczech i już 18 w Polsce. Pewność stałego i legalnego zatrudnienia na Niemiecką umowę o pracę, z zarobkami do 7000 zł! Możesz z nami bezpiecznie wyjechać do Anglii lub Niemiec już w ciągu 7 dni od złożenia wniosku! Szczególnie podczas sezonu letniego, masz większe szanse, żeby zapewnić sobie lepszą przyszłość oraz stabilizację finansową.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Napisz do mnie wiadomość z numerem telefonu lub wyślij swoją aplikację na e-mail: 

mtrzaskaklang@gmail.com

 

 

2 września 2018

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*