Polak pobity przez 4-ech arabskich mężczyzn. Bawaria

Polak pobity przez 4-ech arabskich mężczyzn. Bawaria

 

Do ciężkich starć doszło w nocy w rejonie miasta Traunstein w Bawarii.

Podczas serii ataków przez młodych mężczyzn o wyglądzie arabskim zostało poszkodowanych kilka osób, w tym 24-letni Polak. Podczas ataku doszło też do kradzieży.

Około godziny 3.15 w nocy dwóch 19-letnich Słowaków i 24-letni Polak zostali zaatakowani przez grupę co najmniej czterech młodych mężczyzn o arabskim wyglądzie.

Pod koniec sporu jeden z młodych mężczyzn z grupy pobił 24-latka. Następnie grupie arabskich mężczyzn udało się uciec jeszcze przed przybyciem policji.

Ponadto Słowak zauważył, że jego torba na ramię zniknęła. Leżała ona na ziemi podczas kłótni i najwyraźniej zostało skradziona. Znajdował się w niej iPhone, a także portfel.

 

 

Około dwie godziny później, kiedy dochodziła 5.00, 20-letni Afgańczyk mieszkający w Traunsteinie i 23-letni mężczyzna tureckiego pochodzenia zjechali na Wasserburger Strasse, na rogu Herzog-Wilhelm-Strasse. Obaj wyśmiewali kilku ludzi, którzy czekali na taksówkę po przeciwnej stronie drogi.

Następnie doszło do bijatyki. Mówi się, że grupa agresorów działała w liczbie od pięciu do siedmiu osób. W tej drugiej walce również trzy osoby doznały obrażeń.

Teraz policja prosi o informacje o atakującej grupie osób. Tym samym poszukuje świadków, którzy obserwowali bijatyki.

W tym celu można się zgłaszać pod numerem telefonu 0861 / 9873-110.

Klaudia S.

 

24 września 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polonia w Monachium

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*