PIS zamknął 357 a 300 zawiesił oddziałów szpitalnych. Brakuje kasy w Polsce

PIS zamknął 357 a 300 zawiesił oddziałów szpitalnych. Brakuje kasy w Polsce

 

 

Niesamowite informacje dochodza z Polski.

Oprócz tego że PIS rozdaje pieniadze  aby za wszelką cene utrzymać się przy władzy i nowi politycy nie rozliczyli ich z łamania prawa oraz niszczenia Polskich firm wysokimi Zusami to PIS rozdaje pieniądze biedych podatników w Polsce. którzy zarabiają małe pensje nawet tym którzy nie pracują.

Na zachodzie jest całkowicie inaczej – jesli pracujesz dostajesz dotacje na rodziny większe od tych którzy nie pracują.

Dzisiaj dochodzi nowa informacja.

Słynna Polka która ie jest politykiem ale ma już ponad 100 000 polubien na Facebooku mówi że PIS zamknął aż 357 oddziałów szpitalnych a 300 zawiesił.

Jesli to prawda brakuje pieniedzy już na służbę zdrowia a to dopiero poczatek upadków jakie socjalisci z PIS przygotowali dla Polski i Polaków.

Od nowego roku wzrasta składka ZUS więc do upadłych szpitali dochodzić będa upadki Polskich małych firm, rosną ceny w sklepach, cena węgla  oszalała bo PIS usunął tanie muły z rynku i zarabia na weglu , emeryci nie mają na lekarstwa zyja za 20 złotych na dzień.

Przez 4 lata PIS nie podniósł najniższej krajowej do 900 euro jak zrobiła to Hiszpania z 700 euro naraz podniesiono na 900 euro ale PIS ustalił 2260 złotych na miesiac dla ludzi – wstyd , wyzysk Polskiego pracownika trwa nadal choć Polska pnoad 10 lat w UE.

PIS oszukał Polaków ani nie rozliczył zbrodni smoleskiej a przecież Polacy zbierali podpisy do Białego Domu ale PIS ich nie poparł aby USA zrobiły swoje śledztwo, PIS nie zmienił ustawy aborcyjnej. PIS to politycy dla których liczy się kasa państwowa nic więcej.

Kto zatrzyma to szaleństwo w Polsce ….

 

Oto co mówi słynna Polka z Polski całość nagrania można znaleść na jej facebooku o szpitalach.

Prawda o Kaczyńskim i jego socjalizmie 

Kaczyński, nie nazbierasz na wysoki ZUS nie nadajesz się do prowadzenia firmy

Agnieszka W

 

12 października 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

  1. Piszący artykuł powinien przynajmniej skladnie,używając interpunkcji pisać. Kompletnie nie rzetelny artykuł. Za granicą państwa dotuja więcej osoby pracujące?? Ciekawe za która granicą takie cuda.
    Dodam jeszcze,że powszechnym jest np. w Niemczech zamykanie oddziałów i blokowanie łóżek szpitalnych. Puste łóżka czy oddziały nie przynoszą zysków… tak w skrócie
    Pomijając fakt, że w Polsce to nikt nie myśli o ekonomii tylko pluje w twarz jednej partii rządzącej

  2. Seba artykułu ok, jak najbardziej popieram. Ale ta „słynna półka” to Klaudia Jachira, która otrzymała mandat do sejmu z komitetu koalicji obywatelskiej a nie znana polka która nie jest politykiem. Wstyd