PIS dał Polakom 500+ ale już zabiera, podnosi podatki paliw

PIS dał Polakom 500+ ale już zabiera, podnosi podatki paliw

 

Już się Polacy długo nie nacieszą dotacją na dzieci 500+.

Rząd Pis podnosi podatki na paliwa oznacza to iż Polacy w Polsce zapłacą większą cene za paliwo.

Podrożeje benzyna, ropa, gaz mówi wicemarszałek Brudziński.

Minister Morawiecki z Rządzie PIS powiedział że chce brać pieniądze od Polaków na remonty dróg. To bardzo głupia wypowiedz gdyż po to ludzie głosowali na rząd aby sam szukał pieniedzy przez inwestycje a nie brać od biednych Polaków.

Paliwo w Polsce kosztuje prawie tyle co w państwach Europy zachodniej a zarabiają o wiele wiele mniej.

Problem jest inny. PiS daje dotacje na dzieci 500+ nawet dla tych co nie pracują spowodowało to iż ludzie nie pracują gdyż biorą benefity. Chcieli zrobić podobnie jak na zachodzie zrobili dziadostwo. Otóż zasiłki na dzieci miały podnieść ilość pieniędzy jakie mają rodziny Polskie w portfelach. Jeśli rok temu ludzie pracowali i zarabiali po 1500 lub 2000 złotych plus do tego dotacja na dzieci ludzie mieliby więcej pieniędzy. Niestety PIS daje ludziom a oni nie pracują wiec dalej maja tyle ile mieli. Ludzie nie pracują ale dostają zasiłki i teraz już Morawiecki jest bez pieniędzy. Ludzie dostaną ale będą musieli je oddać. Dotacje dla dzieci powinny być zróżnicowane jeśli nie pracujesz dostaje 250 złotych ale jak pracujesz dostajesz 500 złotych wtedy warto pracować bo więcej dostaniesz wtedy też ludzie mają więcej pieniędzy i gospodarka więcej zyskuje. Obecnie gospodarka cierpi gdyż ludzie nie pracują a mają tyle pieniędzy z benefitu ile kiedyś gdy zarabiali.

 

Mieszkasz w Niemczech szykuj więcej kasy na podróż do Polski.

Katarzyna Cz

Polak to taki wesoły niewolnik który na emocjach głosuje na PIS, to usłyszysz w telewizji Idz pod prąd. Ponadto Pis traktuje Polaków jak socjalistycznych głupków, napędza aby chodzili na miesięcznice smoleńskie  a łupie podatkami. 

 

 

11 lipca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*