Opieka chce odebrać dziecko, Konsul chyba już nie pomoże

Opieka chce odebrać dziecko, Konsul chyba już nie pomoże

 

Tak rodzinom Polskim czesto odbierane są dzieci , niestety margnes pomocy się kończy.

Do tej pory rodzice albo uciekali z dziecmi do Polski, czasami jednak było za pózno i szli po pomoc do Konsulatu.

Niestety może sie okazać że Konsulat czyli Konsul nie będzie chciał ryzykowac ci pomoc dlaczego ?

Odpowiedz jest bardzo prosta.

Jeden kraj w Unii Europejski wyżucił Konsula z krajów właśnie za ten precedens , wiec czy Konsul czy pani Konsul który dostał prace w MSZ i dostał możliwość czy wyróżnienie wiecej zarobić niz w Polsce na placówce miedzynarodowej czy zaryzkuje walczyć o twoje dziecko aby nie stracić roboty ? 

Cięzko powiedzieć , niestety Polska jest taka biedna taka słaba że nie ma nic do gadania a ty JEŚLI GROZI CI utrata dzieci lepiej nie trać czasu na Konsulaty ale bierz sprawy w swoje ręce. 

Rząd PISu jest dobry „w gadce” ale w Europie nic nie znaczy już od bardzo dawna, mało brakowało aby Polska zostałaby wykluczona z Schengen na poczatku Rządów PIS i wtedy nie miałbyś możliwości pracy w Unii Europejskiej bez wizy.

Merkel jednak pokazała mądrość i nie wykluczyła Polskę choć wtedy po spotkaniu z nią Kaczyński wyżucił Szydło bo jej Rząd był pod naporem wielkiego hejtu Pisowców do UE którzy stawiali się Brukseli, niestety ponad 4 miliony Polaków uciekło z biedy jaki zgotowali ludziom Polscy Politycy do UE za pracą . Biedę jednak robią dalej i tak Morawiecki z PIS dał minimum na miesiac 1640 złotych na rekę choć Polska w UE już 12 lat ale Kaczyński chce wierzowce za miliard budować …

Oto jakiego konsula za Rządów PIS wyżucili z kraju w UE za pomoc rodzinom Polskim 

Agnieszka W

 

2 lutego 2019

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*