Niemcy planują rekrutację armii z Polaków i obywateli UE w celu zwiększenia armii

Niemcy planują rekrutację armii z Polaków i obywateli UE w celu zwiększenia armii.

 

 

Niemcy rozważają rekrutację zagranicznych obywateli UE w celu zwiększenia armii

Ministerstwo obrony, kierowane przez Ursulę von der Leyen, potwierdziło zainteresowanie Bundeswehry rekrutacją zagranicznych obywateli UE.

Obie frakcje w rządzącej koalicji popierają propozycję.

Niemcy stają również pod presją ze strony NATO, a najwięcej od prezydenta Donalda Trumpa, ponieważ nie osiągnęły celu 2% wydatków uzgodnionego przez członków sojuszu. W ubiegłym roku wydano zaledwie 1,13% PKB na obronę.

 

Pomysł szkolenia i rekrutacji obywateli UE pragnących rozpocząć nowe życie w Niemczech został wyartykułowany w białej księdze Bundeswehry z 2016 r. W sprawie niemieckiej polityki bezpieczeństwa, ale zyskał na popularności w ostatnich tygodniach i został włączony do zaktualizowanej strategii rekrutacyjnej. Pod koniec lipca ministerstwo obrony ogłosiło, że poważnie rozważa tę opcję.

Krytycy kwestionowali lojalność zagranicznych żołnierzy i argumentowali, że włączenie ich do sił zbrojnych może przekształcić Bundeswehrę w armię najemników.

„Jeśli obywatele innych krajów zostaną zaakceptowani, bez obietnicy uzyskania niemieckiego paszportu, Bundeswehra może zostać wojskiem najemników”, powiedział ekspertowi obrony socjaldemokratycznej (SPD) Karl-Heinz Brunner w Augsburgu Allgemeine w lipcu.

Rzecznik obrony Christian Social Union (CSU) Florian Hahn również wyraził obawy dotyczące zapewnienia wysokiego poziomu zaufania między żołnierzami.

„Wykorzystując ramy europejskiego liberalizmu, można tu stworzyć nowoczesny model. Należy jednak zagwarantować pewien poziom zaufania do każdego żołnierza „- powiedział.

Jednak Alice Weidel, alternatywa dla niemieckiej współprzewodniczącej (AfD), ostro skrytykowała tę propozycję i zarzuciła braki kadrowe gdzie indziej.

„Polityka straciła wszelkie zdrowy rozsądek. Przyczyną problemów z personelem jest zawieszenie obowiązkowej służby wojskowej. „

Hannah Winnick – dyrektor Fundacji Heinricha Bölla w Ameryce Północnej, think tanku stowarzyszonego z Partią Zielonych i zwolenniczką tego środka – uważa, że ​​Bundeswehra powinna odzwierciedlać różnorodność narodu zarówno etnicznych Niemców, jak i imigrantów, jeśli Niemcy mają pogodzić się z nową tożsamością.

PIS już 3 lata przy władzy i dalej nie podniósł najniższej kwoty zarobku na godzinę do 5-6 euro dlatego Polacy dalej uciekają z Polski . Gdyby Polacy więcej zarabiali nie trzeba byłoby rozdawać pieniedzy na 500+ i nie wyjeżdżaliby z Polski. Niestety PIS woli dalej aby Polacy byli niewolnikami w Europie i zarabiali kiepsko dlatego też ściaga do Polski Ukraińców . Już niedługo i Polacy będą służyć w Niemieckiej Armii gdyż Polski kraj nie daje godziwych zarobków czy Rządzi PIS i czy PO.

Polacy dalej są wyzyskiwani z pracy w Europie kosztem wielkich zarobków firm zachodnich.

Kiedyś gdy Rządziła Platforma to Solidarność wychodziła na ulicę niby żądajac godziwych płac , płace dalej niskie ale szefowie Solidoarności mają już dobre stanowiska za PIS wiec mają już wszystko głeboko gdzieś.

Jedynie PIS robi wielką zadymę w mózgach Polaków odwołując się do historii, walki z Niemcami , niestety Polska rodzina i emeryci dalej biedni , nawet bardziej gdyż ceny poszybowały do góry. Morawiecki były doradzca Tuska , bankier banku niemieckiego i Premier PIS chroni zarobki firm zachodnich dlatego nie ustala minimum na godzinę 5-6 euro .

Już niedługo ucieknię więcej Polaków zatrudniając się do Armii w Niemczech i oto mamy kolejny rozbiór Polski po ekonomicznych za Patformy który podatkował firmy Polskie a nie zachodnie teraz mamy rozbiór migracyjny bo  Polaków PIS zamienia na ziemiach Polskich na Ukraińców.

Katarzyna W.

 

 

2 sierpnia 2018

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*