Morderstwo w Turyngii. Ojciec zabił dwójkę dzieci, trzecie stan krytyczny

Morderstwo w Turyngii. Ojciec zabił dwójkę dzieci, trzecie stan krytyczny

 

Dramat rodzinny w Turyngii. Ojciec zasztyletował nożem troje swoich dzieci. Dwoje z nich zmarło z powodu ciężkich ran kłutych, a trzecie jest obecnie w stanie krytycznym. Poważnie ranne 3-letnie dziecko zostało przewiezione do kliniki. Zostało to potwierdzone przez policję. Zamordowane dzieci były w wieku od jednego do czterech lat. Matka dzieci znalazła trzecie dziecko ciężko ranne w jej mieszkaniu, kiedy wróciła po pobycie w szpitalu.

27-letni ojciec jest rzekomym sprawcą tego przerażającego morderstwa, ogłosiła policja. Mówi się, że został ranny od samego noża i jest obecnie leczony w szpitalu. Dokładny przebieg tych dramatycznych zdarzeń bada obecnie policja. Czy sprawca tej zbrodni był wcześniej znany policji, tego nie potwierdzono.

Prokuratura potwierdziła, że ​​małżonkowie nie mieli za sobą ciemnej przeszłości. Matka dzieci wychowała się Altenfeld, po czym mieszkała tam z mężem i dziećmi. Wszyscy jesteśmy głęboko poruszeni tą wstrząsającą zbrodnią”, powiedział burmistrz gminy, Peter Grimm. Teraz gmina rozważa, w jaki sposób społeczeństwo może odpowiednio reagować na tego typu tragedie.

Warto dodać, że zaplanowane na przyszły tydzień obchody, jakie miały się odbyć w miejscowości, zostały anulowane ze względu na to, co się wydarzyło.

 

Klaudia S.

15 czerwca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Crime

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*