Morawiecki będzie decydował kiedy zachorujesz.

Morawiecki będzie decydował kiedy zachorujesz – jaja do spodu

 

Jeżeli wejdą w życie zmiany proponowane przez rząd PISU, to aby otrzymać zasiłek chorobowy z ZUS, przerwa pomiędzy jednym, a drugim zwolnieniem lekarskim musi wynosić co najmniej 90 dni.  

Jeśli pracownik rozchoruje się więcej niż raz w ciągu 90 dni nie otrzyma zasiłku chorobowego z ZUS. Jak zauważa Piotr Karniej, prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego, nie będzie to miało dobrego wpływu na pacjentów:

“Będzie to miało bardzo zły wpływ na leczenie pacjentów, ale pozytywny na wydatki ZUS.

To nie może być przypadek, przecież obserwujemy teraz poszukiwania środków na wypłatę 13. i 14. emerytury. Ustawodawcy nie interesuje, co zrobi pacjent, który rozchoruje się przed upływem tych 90 dni” – przytacza wypowiedź portal Money.pl. – podaje biznesinfo

Chyba rozumiesz co to oznacza, ze nie mozesz zachorowac przez 90 dni miedzy chorobami a jesli zachorujesz Morawiecki i ZUS nie dadzą ci pieniędzy na życie z chorobowego choć płacisz składki na ZUS.

 

Kaczynski i Morawiecki to socjalśsci dlatego uważają że mogą robić z twoimi pieniedzy które płacisz co TYLKO ONI CHCĄ.

Kaczyński pamieta socjalizm z komuny dlatego mówi że Rząd czyli ON będzie robił co tylko chce. Komunizm i Socjalizm w wykonaniu PIS wraca do Polski .

Morawiecki to były Bankier Niemieckiego Banku a Kaczyński chciał budować swoje wierzowce dlatego przez 4 lata Rzadów podnoszą ZUS dla Polskich firm aby nie rozwinęły się w Europie czyli Polak był pracownikiem firm zachodnich a nie pracodawcą.. Kaczyński nie podniósł najniższego zarobku do minimum 900 euro na miesiac w złotówkach choć polska w UE juz 12 lat ale dał minimum 2400 złotych dlaczego ? 

Morawiecki dokładnie mówi na taśmach Polak ma zarabiać na miskę ryżu wtedy buduje kraj.

Agnieszka W

 

26 listopada 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*