Milion Polaków opuszcza Niemcy, Mularczyk PIS bedziemy nieugięci

Milion Polaków opuszcza Niemcy, Mularczyk PIS bedziemy nieugięci

 

Niemiecki „Die Welt” ostrzega w swoim artykule , że spory dostania pieniadzy za pomocą reparacji  wojennych za drugą wojne światową  mogą doprowadzić do wzrostu niechęci wobec pracowników z Polski na terenie Niemiec.. Utracić pracę mogą i Polacy i Grecy. Gazeta Niemiecka pisze wyraznie że nie tylko rządania ale nawet dyskusje na ten temat są szkodliwe.

 

Według Niemieckiego dziennika, istnieje niebezpieczeństwo że obecny lewicowy rząd w Niemczech mógłby się przed  żądaniami Rządu PIS ugiąć.. Gazeta Niemiecka dalej w swoim artykule ubolewa, że „moralnoście nie można szukać w obecnej polityce”. Gdyby Niemcy ustąpiły jednemu krajowi z Europy, to inne kraje też będa chciały pieniedzy od tego pokolenia za okupacje niemiecką.

W kwietniu  parlament w Grecji zobowiązał swój Rząd do podjęcia działań dyplomatycznych i prawnych aby dostać pieniadze od Niemieckiego podatnika jako reparacje a w grę wchodzi suma co najmniej 290 mld euro.

Według przewodniczącego w Polsce  zespołu ds. reparacji Arkadiusza Mularczyka który jest posłem Partii PIS  odszkodowanie od Niemiec dla Polski za II wojnę światową mogłoby wynieść ok. 850 mld USD – podaje bankier.pl

Niemiecka gazeta pisze że straca Polacy i Grecy. Grecja straci turystów z Niemiec którzy generuja duży zysk dla biznesów turystycznych w Grecji  oraz eksport towarów z Grecji do Niemiec zostałby znacząco ograniczony” – przestrzega „Die Welt”.

 

„Pracownicy z Polski nie byliby już mile widziani w Niemczecj i straciliby możliwości zarobkowania. Uwaga , stracić prace możesz nawet nawet, gdyby żądania reparacji nie zostały w najmniejszym stopniu zrealizowane”.

WNIOSEK – chyba rozumiesz – miej przygotowane walizki i szukaj pracy w Polsce bo posłowie PIS kończą twoja prace w Niemczech.

Oto caly ten artykuł

https://m.bankier.pl/wiadomosc/Die-Welt-Przez-reparacje-Polacy-straca-mozliwosc-zarobkowania-w-Niemczech-7672988.html

Agnieszka W

Poniżej Mularczyk który mówi ze nie odpuszczą dostania kasy od Niemiec więc, być przygotowany kiedy PIS osiagnie swoje to wtedy czas powrotu do Polski do pracy za 1640 złotych jakie ustanowił  PIS na miesiac.

Agnieszka W

 

25 maja 2019

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*