Mieszkańcy Niemiec zbroją się w domach. Tysiace ludzi ma licencje na bron.

Mieszkańcy Niemiec zbroją się w domach. Tysiace ludzi ma licencje na bron.

 

Niemcy odnotowują ogromny wzrost liczby wniosków o wydanie licencji na broń – z powodu braku bezpieczeństwa spowodowanego ogromnym napływem imigrantów

Na dzień 31 grudnia 2018 ruoku wydano 610 931 Niemcom licencji na broń 

Liczby te stanowiły ogromny wzrost liczby licencji o ponad 50 000 w 2018 r

Po opublikowaniu danych pokazujących, że w 2018 r.nastąpił dziewięcioprocentowy wzrost liczby wniosków o wydanie broni palnej, czołowi politycy wyrazili zaniepokojenie zwiększonym potencjałem broni jaką maja ludzie.

Na dzień 31 grudnia 2018 roku wydano około 610 937 obywateli, co oznacza skok o 53 377 zeke.zwoleń na broń w ciągu ostatniego roku.

 

Niektórzy policjanci w  niemieckiej policji ostrzegają, , że kupujący broń mogą wkrótce zostać „zbrodniarzami” z powodu dużej liczby posiadaczy broni w kraju.

„Taka broń daje fałszywe poczucie bezpieczeństwa, jak również większą gotowość do samoobrony. Ale oba te fakty mogą doprowadzić do eskalacji obecnej sytuacji, ostatecznie zmieniając właścicieli broni w przestępców „, powiedział przewodniczący związku Unii Europejskiej (GdP) Oliver Malchow. .

Najczęściej mieszkańcy niemiec kupują gumowe pistolety oraz gazowe.

Podstawowa niemiecka licencja na broń wymaga, aby kandydat był w wieku dorosłym, a także osobiście i psychicznie sprawny.

 

Agnieszka W

 

18 stycznia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Felietony

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*