Mężczyzni zaatakowali pieszego cieczą w twarz w Nadrenii Północnej-Westfalii

 

Mężczyzni zaatakowali pieszego cieczą w twarz w Nadrenii Północnej-Westfalii

 

Brutalny atak w Bonn w Nadrenii Północnej-Westfalii.

Trzej nieznani mężczyźni zaatakowali 26-letniego pieszego w niedzielę w nocy. Teraz policja poszukuje sprawców, którzy wciąż są na wolności i ostrzega, aby zachować ostrożność.

Jak wynika z doniesień, przestępcy spryskali jeszcze niezidentyfikowanym płynem twarz 26-latka. W wyniku tego ataku został on na szczęście tylko lekko ranny, prawdopodobnie dzięki interwencji odważnego świadka, który była miejscu tego makabrycznego zdarzenia.

Do ataku doszło około godziny 23:30 w niedzielę. Trzej mężczyźni, który zaatakowali niewinnego pieszego, najpierw rozpylili nieznaną ciecz w jego twarz, a następnie bili i kopali go, po czym zażądali oddania telefonu komórkowego.

Rowerzysta, który był świadkiem tego ataku udzielił pomocy ofierze. Trzej sprawcy uciekli następnie bez zdobyczy. 26-latek, który doznał drobnych urazów został opatrzony przez ratowników, którzy przybyli na miejsce zdarzenia.

 

Sprawcy zostali opisani na około 1,75 m wysokości. Dwóch z nich miało ciemne ubrania. Trzeci podejrzany był ubrany w beżową koszulę i miał krótkie czarne, kręcone włosy.

Funkcjonariusze policji w Bonn proszą o zgłaszanie się wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, a także ostrzegają mieszkańców, aby zachowali szczególną ostrożność, ponieważ sprawcy mogą być niebezpieczni.

Klaudia S.

23 czerwca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polonia w Kolonii

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*