Matka z partnerem sprzedała syna za seks w Internecie

 

Matka z partnerem sprzedała syna za seks w Internecie

 

Matka AGermana i jej partner, który sprzedał jej syna za seks w Internecie, zostali skazani za powtarzający się gwałt .

Agencja prasowa DPA poinformowała, że ​​sąd stanu Freiburg skazał kobietę we wtorek na 12 i pół roku więzienia, a jej partner na 12 lat. Orzekł, że po odbyciu wyroku musi pozostać w areszcie prewencyjnym.

Obaj zostali oskarżeni o wielokrotne wykorzystywanie i gwałcenie chłopca, teraz lat10, i sprzedawanie go innym mężczyznom przez ponad dwa lata. Nadużycie zostało sfilmowane.

Para, zidentyfikowana jako Berrin T lat 48, i jej partner Christian  lat 39, i sześć innych, zostali aresztowani zeszłej jesieni. Kilkoro innych mężczyzn zostało już skazanych w odrębnych procesach.

 

We wtorkowym wyroku para została zobowiązana do zapłaty 42 500 £ (38 000 £) odszkodowania dla chłopca i innej ofiary, młodej dziewczyny.

Oskarżeni postawili pedofilom kilka tysięcy euro za każdy przypadek nadużycia
Władze lokalne zostały oskarżone o brak ochrony chłopca, który obecnie mieszka z rodziną zastępczą. Partner matki miał zostać pozbawiony kontaktu z dziećmi. Urzędnicy zabrali chłopca z rodziny w marcu zeszłego roku, ale lokalny sąd odesłał go tydzień później.

Wyroki małżeńskie nie spełniły oczekiwań prokuratorów – 14 lat i sześć miesięcy dla matki oraz 13 lat i sześć miesięcy jej partnerki.

W poniedziałek ten sam sąd skazał hiszpańskiego pedofila Javiera Gonzaleza Diaza na 10 lat więzienia za wielokrotne wykorzystywanie seksualne chłopca po zapłaceniu rodzicom.

33-latek został również zobowiązany do zapłaty 18 000 EUR (16 085 £) młodemu pokrzywdzonemu.

Prokuratorzy liczyli na mocniejsze wyroki w sprawie, która wstrząsnęła Niemcami i stawiła pytania dotyczące ochrony dzieci w liberalnych Niemczech.

Zdjęcie – Oskarżony Christian L. (L) przyjeżdża w celu ogłoszenia wyroku w sprawie zarzutów związanych z wykorzystywaniem seksualnym nieletnich w sądzie okręgowym we Fryburgu, Niemcy

Katarzyna W

 

8 sierpnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Crime

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*