Kaczyński, nie nazbierasz na wysoki ZUS nie nadajesz się do prowadzenia firmy

Kaczyński , nie umiesz zapłacić wysokiego ZUS nie nadajesz się do prowadzenia firmy

 

Socjaliści nie rozumieja co to wartość prywatna

Socjalisci uważają ze państwo jest najwazniejsze a nie wartość prywatna która buduje kraj,

socjaliści nie rozumieja że Polacy chcą i powinni firmy budować i podbijac Europe ale chcą aby zasówać w fabrykach zachodnich

Socjalisci zabierają ludziom i rozdają .

Kaczyński ppowiedział i pokazał prawdę o co mu chodzi —- jeśli nie zapłacisz ZUS czy innych opłat to sie nie nadajesz do prowadzenia firmy.

ZUS w Polsce rośnie niszcząc Polskie pomysły, niszczać Polaków którzy mają i chcieliby nie byc pracownikami firm zachodnich ale pracodawcami aby być bogatymi ludzmi .

Kaczyński rozdał ziemie Księżą Watykanu i oni pobierają dotacje z UE a nie rozdał ziemie Polskim rodzinom aby uprawiali ziemie i sie dorabiali, Kaczyński zwiększa ZUS, rosną opłaty, rosną ceny.

Socjalizm w Polsce doprowadzi Polske do upadku jeszcze więcej polskcih firm i miliony jeszcze ucieknie z Polski ponieważ Kaczyński daje wysokie pensje administracji ale pobiera te pieniadze od biednych Polskich przedsiebiorców.

Składki ZUS dla osób prowadzących działalność gospodarczą są obliczane na podstwie przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w danym roku, to składki ZUS w 2019 będą wyższe niż w 2018 roku. Prognozowane przeciętne wynagrodzenie miesięczne w 2019 rok zostało przyjęte na poziomie 4 765 zł (wzrost o 322 zł w stosunku do 2018).
Podstawę wymiaru składek ZUS stanowi 2859,00 zł, czyli 60% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia.

PRAWDA WYCHODZI KROK PO KROKU

Tylko w Styczniu 2018 roku w Polsce nastapił wzrost  upadłości rodzimych przedsiębiorstw  .

Najwiekszy wzrost upadku firm handlujących wyniósł aż 125% póżniej sektor produkcji wzrost 29%, oraz usługi 22% . Podkreślić należy, że we wszystkich wymienionych sektorach wyraźny wzrost liczby niewypłacalności widoczny jest już drugi rok z rzęduczyli z roku 2017 .

2019 rok w POLSCE

I kwartał 2019 roku zaowocował 285 niewypłacalnościami przedsiębiorstw, co w ujęciu rocznym oznacza wzrost na poziomie 10%. 

W samym marcu opublikowano informacje o niewypłacalności 100 przedsiębiorstw (102 w marcu 2018 roku). 

Na wzrost liczby upadłości w I kwartale br. wpłynęło przede wszystkim budownictwo, sektor produkcyjny, handel i usługi. Jest to potwierdzenie wspólnej przyczyny kłopotów polskich firm (obok specyficznych trendów koniunkturalnych) – trwałą słabość finansową, niezwiększanie bazy kapitałowej współmiernie do skali sprzedaży. 

Największa liczba niewypłacalności miała miejsce w sektorze produkcyjnym (69 firm w I kwartale 2019 r.), usług (67 firm) i w dystrybucji hurtowej (57 niewypłacalności).

W Anglii ZUS wynosi 90  złotych na meisiac -to jest właśnie kraj który daje możliwość budowania firm dla ludzi czyli wartości Prywatnej, dlatego Anglia jest w grupie G5 a Polska Kaczyńskiego niszczy Polską Wartość Prywatną.

Krzysztof W

12 września 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

  1. nie nadajesz się do stworzenia w Polsce warunków dla przedsiębiorczości – wypad do Izraela. z 27 miejsca Polska spadła o 13 oczek. jakiś komentarz, czy od razu taczki? kp