Mamy was dość. PIS odbiera Polonii głosowanie korespondencyjne

Mamy was dość bo mamy już władze. PIS uderza w Polonię, koniec głosowania korespondencyjnego

 

Przed wyborami PIS obiecywał Polonii gruszki na wierzbie a skończyło sie na tym iż będzie musiał ” zapiep…szać” do lokalu wyborczego bo własnie posłowie PIS zlikwidowali głosowanie korespondencyjne. To jest właśnie ta nowa zmiana . Wraca socjalizm pełną parą w Polsce jak za Gierka.

Sejm uchwalił w nocy z czwartku (14 grudnia) na piątek (15 grudnia) zmiany w ordynacji wyborczej wraz z poprawkami w którym zlikwidował głosowanie korespondencyjne. 

Tym sposobem uderzył w ludzi niepełnosprawnych , osoby starsze i inne zmusił do podróżowania wielogodzinnego podczas dużych korków.

Wracają „socjalistyczne metody Rządzenia w PolscePremierem zostaje Morawiecki człowiek na którego Polacy nie głosowali a usuwa się Szydło, która zdobyła 96000 głosów a teraz likwiduje sie możliwość głosowania korespondencyjnego . Jak to tłumaczą a one że Polakom łatwo to sfałszować – nasza władza PIS uważa że „Polacy na emigracji to oszuści”. Winę trzeba pierwsze udowodnić a nie skazywać Polakom na jazdę w korkach wielogodzinną aby oddać głos. W Londynie jedzie się ponad 2 godziny w korkach w Berlinie, w Chicago w NY a olśniony PIS zamiast podnosić wypłaty biednym Polskim pracownikom bierze się za zmianę głosownia.

Na zdjeciu osoby do spraw kontaktu z Polonią czyli Dziedziczak i Adam Kwiatkowski od Dudy 

 

 

Odbywała się w Polsce debata na temat Polonii możesz sobie posłuchać.

 

Konrad W

 

 

17 grudnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Felietony

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*