Donald Tusk pożegnał Prezydenta Gdańska, komentarze ludzi

Donald Tusk pożegnał Prezydenta Gdańska

 

Szef Unii Europejskej były Premier Polski, Szef Platformy Obywatelskiej pożegnał Prezydenta Gdańska.

Takich wydarzeń w Europie jeszcze nie było aby Policja nie ochraniała imprezy ogólnokrajowej choć czasy są bardzo niebezpieczne , wiele zamachów terrorystycznych.

Jak wiemy Prezydent Miasta Gdańska został zabity nożem podczas orkiestry światecznej pomocy gdzie całe rodziny przychodza na imprezy.

Niestety ale Policja musi ochraniać takie imprezy nie wtedy gdy organizator poprosi ale Policja musi ochraniać bez zaproszenia bo Policja ma ochraniać każdego nie wazne z jakiej jest Partii i z jakiego wyznania, biały czy czarny.

W całej Europie mieszka i pracuje ponad 4 miliony Polaków z 6 w USA i policja ochrania Polaków z urzędu bo taka jest ich praca . Dziekujmy Bogu, że terroryści nie zatakowali Polaków na WOSP ponieważ widac że uzbrojonej Policja nie było na ulicach. Ochrona nie ma niestety dostepu do baz danych ludzi skazanych, terrorystów, oraz nie prowadzi wywiadu jak Policja.

Poprostu czasami obecność uzbrojonej Policji która stoi i patrzy działa odstraszającą .

Oto przemówienie Donalda Tuska.

 

 

Nagranie można znaleść na youtube , udało nam sie zrobić kopie komentarzy pod nagraniem, bo Szef MSWA Brudziński i wysłał Policje do walki z hejtem internetowym oto kilka komentarzy.

 

 

Agnieszka W

18 stycznia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*