Bomba zegarowa tyka dla waluty euro i UE, minister finansów Wolfgang Schäuble

Bomba zegarowa tyka dla waluty euro i Unii, minister finansów Wolfgang Schäuble

Wreszcie Politycy zaczynają mówić prawdę .

Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej to rozpoczęcie tykania bomby w Unii Europejskiej. Upadek waluty euro oraz przychodów krajów ze sprzedaży towarów na wyspy.

Wzrasta ryzyko kryzysu w gospodarce Niemieckiej co odbiję się na całą Unię Europejską.

Powiedział niemiecki minister finansów Wolfgang Schäuble .

Dodał że w tym roku uda się uniknąć uszkodzeń w gospodarce po wycofaniu się Wielkiej Brytanii z Unii ale w przyszłości będzie odczuwany negatywny skutek.

Niemiecki minister finansów wyraził również zaniepokojenie zbliżających się wyborów francuskich, niemieckich i holenderskich.

 

Chodzi mu o rosnącą popularność partii anty-europejskich.

Jednym słowem nie warto oszczędzać w Euro dwa lata pracy Junkera i Tuska i dużo wskazuje że od następnego roku Unia będzie chyliła się do upadku i kraje będą szukały innych kierunków rozwoju niż słuchanie Brukselskich polityków, którzy właśnie w tym roku narobili chaosu. Wyjście z Unii Wielkiej Brytanii która otworzy się na inne rynki handlu Azja, USA,Kanada doprowadzi do spadku zamówień towarów produkowanych przez Niemieckie firmy będą więc zwolnienia i mniejsze wpłaty składek do budżetu Brukseli aby utrzymać urzędników, ich emerytury oraz granty dla krajów członkowskich.

Polska może się cieszyć że nie ma waluty Euro.

Na zdjęciu poniżej minister finansów Niemiec i dwóch szefów Unii przez których złą pracę wszyscy mieszańcy i Polscy i Unii będą musieli w jakiś sposób zapłacić.

oni

 

Basia B

 

 

21 stycznia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*