Afera w Polsce, Kaczyński i fundacja na 1.3 miliarda. Tak bawi sie PIS

Afera w Polsce, Kaczyński i fundacja na 1.3 miliarda. Tak bawi sie PIS

 

Skali biedy w Polsce za PIS przeraża.

Rząd PIS dał minimum 1640 złotych na miesiąc

Skłócił Polskę z całą Europą ba nawet światem gdyz Trump juz tez ma ich dość.

Ale największą biede Kaczyńskiego Rząd zrobił dla biednych Polskich Emerytów skazując ich na życie za 20 złotych dziennie. Przed Rządami PIS biedny emeryt mając 1400 złotych kupił wegiel muł za 350 złotych żył wiec za 1050 złotych na miesiac ale za PIS zabroniono kupowac tego wegla i skazano na kupno wegiel kamienny ale cena 850 złotych czyli emeryt Polski za PIS żyje  1400 złotych minus 850 złotych czyli 550 złotych na miesiac czyli żyje około 18 złotych na dzień.

Ale KACZYŃSKI szef PIS się bawi za 1.3 miliarda w fundację.

Jak podaje Lis i wyborcza Kaczyński reklamowany jako wódz i Patryjota buduje wieżowiec z fundacji. Oto poniżej wiadomość z portalu Lisa.

 

Caly artykuł poniżej kliknij

https://natemat.pl/262397,koniec-mitu-kaczynskiego-pustelnika-bez-konta-tasmy-kaczynskiego

Taśmy Kaczynskiego – klinikj

http://wyborcza.pl/7,75398,24408884,tasmy-kaczynskiego-tak-prezes-pis-prowadzi-wielki-biznes-za.html#S.DT-K.C-P.1-B.1-L.1.foto

Na zdjęciu NOWA DOJNA ZMIANA:

– SAKIEWICZ z gazety Polskiej wziął 7 milionów na portal o puszczy

– Rydzyk 80 milionów złotych !!!!!!

– Kaczyński i fundacja na 1.3 miliarda złotych

– Emeryt żyjący za 20 złotych na dzień gdy kupi tonę węgla za Rządów PIS

Ludzie którzy głosowali na PIS jednak zostali oszukani Polski podatnik dalej musi płacić wysoki ZUS i podatek i VAT aby ludzie na zdjeciu fajnie sie bawili.

Jednym słowem – Kaczyński mówił że do Polityki nie idzie się po pieniadze a na taśmach mówi że jesli nie wygra wyborówNIE WYBUDUJE WIERZOWCA – ale najgorsze z tych nagrań jest to że Kosciół ma ziemie  i chce 30% – ZUSKU z wierzowca to pokazuje że Watykan to nie religia ludzi ale chce zarabiać i drenowac pieniadze z gospodarki !!!!

To Polak, Polska ma mieć ziemie i na niej zarabiac aby płacić mniejsze podatki, Vat i dostać większe zasiłki na dzieci. Polska jest pod zaborem Rzymskim ponownie ale nazywa się to Kościół a Jezus mówił że zbawienie jest za darmo a Ci robią biznes i zabierają pieniądze biednej Polsce.

Ten kraj ma wielką biedę wśród Polaków, wysoki ZUS, podatki i VAT gdyż właśnie tacy ludzie na zdjeciu nim zarządzaja chcący kasy a że zazdroszczą że Polacy dają Owsiakowi no to atakują Owsiaka prym wiedzie gazeta i Portal Sakiewicza…

Agnieszka W

 

29 stycznia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*