Praca: Elektrycy, Elektromonterzy, Ślusarze.

praca

Niemiecka Firma Sepona GmbH poszukuje ELEKTRYKÓW/ELEKTROMONTERÓW

chętnych do pracy na terenie Niemiec

Oferujemy:

 Atrakcyjne stawki godzinowe plus diety za każdy przepracowany

dzień

 Dodatki świąteczne i urlopowe

 Punktualne wynagrodzenie

 Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek

 Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony,

na warunkach niemieckich

 Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny

 Pomoc przy zgłoszeniu do niemieckiej kasy chorych

 Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w

niemieckim urzędzie skarbowym

 Opiekę polskojęzycznego konsultanta

 Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Obowiązki:

 Montaż instalacji elektrycznych w budynkach przemysłowych,

mieszkalnych, (wykonywanie nowych instalacji elektrycznych jak

również wymiana starych tras kablowych)

 Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

(montaż kabli, okablowywanie szaf rozdzielczych, podłączanie

włączników i gniazdek)

Wymagania:

 udokumentowane wykształcenie i doświadczenie na w/w stanowisku

 komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na

porozumiewanie się w miejscu pracy)

 aktualne uprawnienia SEP

 gotowość wyjazdu do Niemiec

 punktualność i sumienność

 dyspozycyjność

 własny samochód mile widziany

Osoby posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt pod

numerem tel.+49-341 22 45 88 30 (mówimy po polsku)

lub mailowo na adres pl.personal@sepona.de

Firma Sepona GmbH poszukuje ŚLUSARZ chętnych do pracy w miejscowości Stuttgard z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:

 9,50€ Brutto/h plus 45€ diety za przepracowany dzień

 możliwość pobierania tygodniowych zaliczek

 Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na

warunkach niemieckich

 Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych

 Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy

podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym

 opiekę polskojęzycznego konsultanta

 pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

WYMAGANIA

 udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku

 gotowość wyjazdu do Niemiec

 Aktualne uprawnienia spawalnicze

 umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

 punktualność i sumienność i dyspozycyjność

 własny samochód mile widzieny.

Osoby posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt

pod numerem tel.+49-341 22 45 88 30 (mówimy po polsku)

31 maja 2017

0 komentarzy